INFOLINIA: 24 365 97 29

Slide background
Slide background

O NAS

Pracowania Rezonansu Magnetycznego
Nasza pracownia wyposażona jest w aparat MR – MAGNETOM SYMPHONY a TIM SYSTEM .
Jest to nowoczesny, wysokopolowy aparat rezonansu magnetycznego (1,5 Tesli) przeznaczony do diagnostyki pacjentów w obszarze całego ciała.
Zastosowana w nim technologia cewek matrycowych TIM (Total Imaging Matrix) jest całkowicie nową, klinicznie sprawdzoną technologią umożliwiającą w trakcie jednego badania zbadać tak duży region ciała pacjenta, jak wymaga tego lekarz zlecający, nie zważając jak wiele cewek należy do tego badania użyć.
Zastosowanie w tym rezonansie specjalnych technik redukcji artefaktów oraz najnowocześniejszych technik obrazowania równoległego pozwala znacznie skrócić czas całego badania i co najważniejsze otrzymać obrazy najwyższej jakości, z największą wyrazistością wszelkich szczegółów .
Aparat MR Symphony a TIM System umożliwia obrazowanie zmian pourazowych, zapalnych, ognisk nowotworowych (także zmian typu meta), zmian naczyniowych w dowolnym obszarze anatomicznym dzięki użyciu najlepszych, dedykowanych cewek jakie oferuje firma Siemens.
Ze szczególną satysfakcją pragniemy poinformować, iż jako nieliczni w Polsce posiadamy odpowiednią cewkę oraz umiejętności w wykonywaniu i interpretacji badań mammograficznych metodą rezonansu magnetycznego.
Zatrudniamy w Rezo-medica wybitnych lekarzy, specjalistów z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej, z wieloletnim doświadczeniem w opisywaniu różnego rodzaju badań MR oraz techników elektroradiologii wyszkolonych i doświadczonych w wykonywaniu tego typu badań.

Zarząd spółki Rezo-Medica Sp. z o.o. z siedzibą Płocku, działając na podstawie art. 500 § 1 i 2(1) kodeksu spółek handlowych ogłasza, że dnia 25 lipca 2017 roku został uzgodniony i przyjęty uchwałą Zarządu Rezo Medica Sp. z o.o. nr 5/2017 plan połączenia spółki  Centrum Medyczne Medica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ze spółką Rezo-Medica  spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Płocku (spółka przejmowana) w trybie art. 492 § 1 pkt 1 kodeksu spółek handlowych, poprzez przeniesienie na CM Medica Sp. z o.o. (spółkę przejmującą) całego majątku spółki przejmowanej Rezo-Medica sp. z o.o. (łączenie przez przejęcie) i udostępnia przedmiotowy plan połączenia do publicznej wiadomości.
Uzgodniony z Centrum Medyczne Medica sp. z o.o. plan połączenia znajduje się tutaj>>>

Pracownia rezonansu magnetycznego

Wyślij zapytanie na interesujący Cię temat...